text
cz
eng

Komerční banka a Agrární komora ČR zintenzivní spolupráci v oblasti čerpání dotací

31.08.2015


Efektivní čerpání dotačních zdrojů z ČR a EU, ale i zvýhodněných zemědělských programů připravených ve spolupráci s evropskými finančními institucemi je hlavní prioritou prodloužené spolupráce mezi Komerční bankou a Agrární komorou ČR. V rámci veletrhu Země živitelka byla vedle Agrární komory souběžně prodloužena také smlouva o spolupráci s Potravinářskou komorou ČR.

„Dlouholeté zkušenosti Komerční banky v přípravě projektů a spolufinancování při čerpání dotačních zdrojů z EU, ale také z ČR, chceme nyní intenzivněji aplikovat v zemědělském a potravinářském sektoru. Komerční banka patří k nejvýznamnějším finančním partnerům podnikatelů v těchto oblastech. Proto se nyní chceme intenzivněji zaměřit na poradenství a partnerství v oblasti čerpání dotací i na podporu rozvojových investic tak, aby čeští zemědělci využili na 100 % všech nabízených možností a zvýšili svoji konkurenceschopnost,“ uvedla Iveta Ocásková, výkonná ředitelka pro Korporátní bankovnictví v KB.


„Pokračování spolupráce s Komerční bankou, která je pro domácí zemědělce významným partnerem, nás velice těší. Projekty a investice do zemědělství a potravinářství Komerční banka vždy podporovala. Jsem přesvědčen, že prodloužení spolupráce tuto podporu ještě více zintenzivní a povede k nalézání dalších cest rozvoje celého agro-potravinářského sektoru,“ uvedl Miroslav Toman, prezident Agrární komory ČR a Potravinářské komory ČR.


Od prodloužení stávající smlouvy očekávají Komerční banka s Agrární komorou ČR i další prohloubení vzájemné komunikace a informovanosti. Současně budou oba partneři spolupracovat také na dalších společných aktivitách, jako je například průzkum v oblasti financování zemědělských investic, který by měl vést k dalšímu zlepšování bankovních služeb.

Více informací:

Ing. Dana Večeřová
ředitelka marketingu a komunikace
                          Michal Teubner
                          Komunikace KB

IČO: 47674768 DIČ: CZ47674768
datová schránka: guzadjj

Agrární komora České republiky
Blanická 383/3
779 00 Olomouc

 sekretariat@akcr.cz
 Mapa jak k nám

Agrární komora České republiky
Počernická 272/96
108 00 Praha 10

 www.agrocr.cz
 www.akcr.cz


Ochrana osobních údajů

Agrární komora České republiky je zapsána v obchodním rejstříku vedeného u Krajského soudu v Ostravě, oddíl XIV, vložka 571.

Agrární komora České republiky podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Česko. Creative Commons License. Tiskové a elektronické šíření informací z webových stránek Agrární komory České republiky je možné pouze s uvedením zdroje. Copyright © 2005-6 Agrární komora České republiky Creative Commons License

Copyright © 2010-2018 - vyroba-www.cz