text
cz
eng

Kraj představil na akci Jezdíme jinak novou značku Zdravého kraje

26.09.2017


 Akci s názvem Jezdím jinak, zaměřenou na propagaci alternativních druhů dopravy, uspořádal Moravskoslezský kraj v prostorách Nové Karoliny. Hejtman MSK Ivo Vondrák s náměstkem Janem Krkoškou představil také novou grafickou značku Zdravého moravskoslezského kraje. „Výraz čistá mobilita se v našich slovnících zabydlel teprve před několika lety, nicméně se velmi rychle stává fenoménem důležitým pro naši budoucnost. Těší mě, že Moravskoslezský kraj je průkopníkem čisté mobility v České republice a že chce tento trend udržet. V současné době se zabýváme například vybudováním inteligentní sítě pro silnice od dobíjecích stanic po kapacitní parkoviště u nádraží nebo vypracování Master plánu pro podporu elektromobility v Moravskoslezském kraji, který se tématem bude zabývat komplexně. Věřím, že dnešní akce prohloubí u všech návštěvníků vnímání plusů alternativních druhů dopravy,“ vysvětluje Ivo Vondrák, hejtman Moravskoslezského kraje.

IČO: 47674768 DIČ: CZ47674768
datová schránka: guzadjj

Agrární komora České republiky
Blanická 383/3
779 00 Olomouc

 sekretariat@akcr.cz
 Mapa jak k nám

Agrární komora České republiky
Počernická 272/96
108 00 Praha 10

 www.agrocr.cz
 www.akcr.cz


Ochrana osobních údajů

Agrární komora České republiky je zapsána v obchodním rejstříku vedeného u Krajského soudu v Ostravě, oddíl XIV, vložka 571.

Agrární komora České republiky podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Česko. Creative Commons License. Tiskové a elektronické šíření informací z webových stránek Agrární komory České republiky je možné pouze s uvedením zdroje. Copyright © 2005-6 Agrární komora České republiky Creative Commons License

Copyright © 2010-2018 - vyroba-www.cz