text
cz
eng

Podesáté u památníku Přemysla Oráče

19.05.2014


Je již desetiletou tradicí, že zemědělci Ústeckého kraje spolu s mladou nastupující zemědělskou generací - posluchači odborných škol se zemědělským a lesnickým zaměřením, se scházejí v den svátku Přemysla 16. května v areálu národního památníku Přemysla Oráče na Královském poli ve Stadicích - významného symbolu české státnosti.

Desátý ročník setkání zemědělců a mladé zemědělské a lesnické generace Stadice 2014 proběhne v pátek 16. května 2014 od 14.00 hodin (pro odborné školy a učiliště již od 10.00 hodin - zahájení soutěží) a je koncipován v dopoledních hodinách na soutěžní klání žáků zemědělských škol a učilišť Ústeckého kraje, odpolední program je spojen s kulturním vystoupením, ochutnávkou nejlepších potravinářských výrobků Ústeckého kraje slavnostním předáním cen vítězům, vyhlášením kritérií soutěže Nejlepší potravinářský výrobek Ústeckého kraje - kraje Přemysla Oráče, ukázkou řemesel, vystoupení selské jízdy a podobně.


Součástí programu je vyhlášení soutěžních kritérií soutěže o Nejlepší potravinářský výrobek Ústeckého kraje - kraje Přemysla Oráče na rok 2014, spojené s ochutnávkou regionálních potravin - vítězů minulých ročníků.


Organizačním zajištěním X. setkání je pověřena Okresní agrární komora Děčín a Ústí nad Labem s finančním příspěvkem Ústeckého kraje. Pro soutěžící je zajištěno stravování zdarma.

Ing. František Loudát, CSc. předseda Okresní agrární komory Děčín a Ústí nad Labem

IČO: 47674768 DIČ: CZ47674768
datová schránka: guzadjj

Agrární komora České republiky
Blanická 383/3
779 00 Olomouc

 sekretariat@akcr.cz
 Mapa jak k nám

Agrární komora České republiky
Počernická 272/96
108 00 Praha 10

 www.agrocr.cz
 www.akcr.cz


Ochrana osobních údajů

Agrární komora České republiky je zapsána v obchodním rejstříku vedeného u Krajského soudu v Ostravě, oddíl XIV, vložka 571.

Agrární komora České republiky podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Česko. Creative Commons License. Tiskové a elektronické šíření informací z webových stránek Agrární komory České republiky je možné pouze s uvedením zdroje. Copyright © 2005-6 Agrární komora České republiky Creative Commons License

Copyright © 2010-2018 - vyroba-www.cz