text
cz
eng

SALIMA (27.2. - 2.3.2018) Technology boduje, zaujala řadu firem

27.10.2017


25. 10. 2017 - Nová koncepce Mezinárodních potravinářských veletrhů SALIMA a souběžně konaných akcí, které se odehrají na brněnském výstavišti od 27. února do 2. března, již nyní zaujala řadu firem. Jako dobrý krok se jeví především samostatná komunikace a propagace SALIMA Technology a tradiční pojetí potravinářské části veletrhu SALIMA. Tato strategie zaujala nejenom odbornou veřejnost, ale i technologické firmy. Již nyní registrujeme zvýšený zájem a počet přihlášených firem z oborů potravinářských a pekařských technologií. Neváhejte a přidejte se také! Technologické expozice budou tradičně umístěny spolu s veletrhy MBK, INTECO a VINEX v pavilonu V.

Skutečně reprezentativní přehlídka firem

Již teď, ještě před řádným termínem podání přihlášek, víme, že se návštěvníci mohou těšit na přehlídku společností reprezentujících to nejlepší ve svých oborech. Široký sortiment domácích i zahraničních značek pro hotely, restaurace a kavárenské provozy nabídnou například Delikomat, Retigo, Gastro Mach, Montycon, Eiskon a mnohé další firmy.

Oživení a chuť znovu investovat se projevuje na poptávkách návštěvníků z řad majitelů a provozovatelů potravinářských výrob, provozovatelů restaurací a obchodníků. Ti už nyní poptávají konkrétní produkty a služby. Určitě nebudou zklamáni.

Na jejich návštěvu se již nyní těší společnosti Frimark, RN servis, Ille service, Winterhalter, Sahm Gastro, TC Bohemia, Unis Cool a i dodavatelé potravin nápojů a specialit z ČR a zahraničí.

Nebudou chybět ani minipivovary

Součástí veletrhů je také oblíbený Festival minipivovarů, který je organizován spolu s Českomoravským svazem minipivovarů, který sdružuje více jak 300 malých pivovarů.
Znalci zlatavého moku, odborníci, ale i zájemci z široké veřejnosti budou moci ochutnat více jak 200 druhů řemeslných piv od více než 50 českých a slovenských „minipivovarníků“. Někteří dokonce pro tuto příležitost uvaří speciály. Nebude chybět ani zajímavý doprovodný program.

Využijte propagační kampaň veletrhu

Zvyšte hodnotu veletržní účasti získáním mediální podpory zdarma. K efektivní přípravě veletrhu a propagaci společností a produktů můžeme našim vystavovatelům účinně pomoci. Sdělte nám, čím chcete návštěvníky oslovit, překvapit, co nového se děje ve Vaší společnosti. Využijte tak mediálního propojení veletrhů s vydavateli odborných časopisů, deníků i ekonomických titulů. Tato spolupráce přináší vysokou přidanou hodnotu ve formě zvýšení publicity a informovanosti o Vás a Vašich produktech.

Neodkládejte přihlášení na veletrh. Chcete získat cenové zvýhodnění? Přihlaste se na veletrh do konce října! Dřívější přihlášení s sebou přináší také větší možnost výběru plochy. Zvýhodněnou cenu za plochu získáte automaticky podáním přihlášky v tomto termínu a současně uhrazením první zálohové faktury v termínu splatnosti.


Více informací naleznete ZDE.

https://www.bvv.cz/salima/kontakty/

IČO: 47674768 DIČ: CZ47674768
datová schránka: guzadjj

Agrární komora České republiky
Blanická 383/3
779 00 Olomouc

 sekretariat@akcr.cz
 Mapa jak k nám

Agrární komora České republiky
Počernická 272/96
108 00 Praha 10

 www.agrocr.cz
 www.akcr.cz


Ochrana osobních údajů

Agrární komora České republiky je zapsána v obchodním rejstříku vedeného u Krajského soudu v Ostravě, oddíl XIV, vložka 571.

Agrární komora České republiky podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Česko. Creative Commons License. Tiskové a elektronické šíření informací z webových stránek Agrární komory České republiky je možné pouze s uvedením zdroje. Copyright © 2005-6 Agrární komora České republiky Creative Commons License

Copyright © 2010-2018 - vyroba-www.cz