text
cz
eng

Společně v propagaci potravin

13.03.2013


V uplynulém týdnu v úterý se v České centrále cestovního ruchu v Praze, v Czech Tourismu, setkali generální ředitel této organizace Rostislav Vondruška s prezidentem Agrární komory ČR Janem Velebou. Na pořadu jednání byla pokračující spolupráce v propagaci kvalitních českých a moravských potravin.

Czech Tourism představuje našim i zahraničním turistům velmi zajímavou formou krásy naší vlasti. Kromě kulturních a přírodních zajímavostí jsou to i krajové kulinární speciality a v nich svou velkou roli hrají i vítězné potraviny vzešlé ze soutěží o nejlepší regionální potravinu.


I letos je obě organizace budou společně propagovat na Zemi živitelce v Českých Budějovicích, na Zahradě Čech v Litoměřicích, ve Valticích na mezinárodní soutěži slámových vín a nově i na dubnovém litoměřickém klání vín. Jde již o jedenáctý ročník nazvaný Vinařské Litoměřice, což je výstava českých a moravských vín s mezinárodní účastí. Jedná se o nejprestižnější výstavu českých vín, která se uskuteční v Litoměřicích v domě kultury a gotickém hradu ve dnech 12. a 13. dubna a záštitu nad touto akcí má OAK Most, Krajské informační středisko pro rozvoj zemědělství a venkova Ústeckého kraje, Agrární komora ČR a nově i Czech Tourism.

Eugenie Línková

IČO: 47674768 DIČ: CZ47674768
datová schránka: guzadjj

Agrární komora České republiky
Blanická 383/3
779 00 Olomouc

 sekretariat@akcr.cz
 Mapa jak k nám

Agrární komora České republiky
Počernická 272/96
108 00 Praha 10

 www.agrocr.cz
 www.akcr.cz


Ochrana osobních údajů

Agrární komora České republiky je zapsána v obchodním rejstříku vedeného u Krajského soudu v Ostravě, oddíl XIV, vložka 571.

Agrární komora České republiky podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Česko. Creative Commons License. Tiskové a elektronické šíření informací z webových stránek Agrární komory České republiky je možné pouze s uvedením zdroje. Copyright © 2005-6 Agrární komora České republiky Creative Commons License

Copyright © 2010-2018 - vyroba-www.cz