text
cz
eng

Spolupráce i v prodeji zboží

17.12.2013


Pekařství Limma Food v České Kamenici, o němž byla na tiskové konferenci Ústeckého kraje řeč, existuje již od roku 1991. Firma prošla postupným rozvojem od devadesátých let až po současnost. Aktuálně provozuje deset vlastních prodejen v regionu a kromě toho dodává své zboží zhruba sedmdesáti dalším zákazníkům. Zájem o její pečivo projevila i Billa, která má své regionální koutky s vítěznými potravinami z těchto soutěží a pokud není firma schopna objemem produkce zaplnit její celostátní síť, nabízí i své regály třeba jen v rámci regionu.

Chceme, aby nás zákazníci vnímali jako regionálního výrobce s nejlepší kvalitou sortimentu a zároveň firmu, která svým zákazníkům nabízí víc než „jen“ čerstvý chléb a pečivo. Naší vizí je cesta spolupráce s regionálními výrobci s podobnou filozofií tak, abychom zákazníkům dokázali nabídnout přátelskou alternativu k unifikovaným nadnárodním továrnám na konzum, a to vše při nadstandardní kvalitě nejen výrobků, ale také celkového servisu,“ řekl na tiskové konferenci Ing. Michal Svoboda, ředitel společnosti Limma Food, a. s.


Jak prozradil, již jednají s producenty jablečných moštů, manželi Krausovými z LoPe Fruit s. r. o. se sídlem v Třebívlici, kteří produkují jablka na 1200 hektarech a zhruba 40 % produkce moštují na vynikající nápoje. Buď jsou to jen odrůdové mošty jablečné, anebo směsné s dalšími druhy ovoce. Není problém v pekařských prodejnách nabízet zároveň i toto zboží. Ostatně v kraji je takových případů víc, kdy jeden z potravinářů, co vlastní prodejny, nabízí produkty i dalších vítězů regionálních soutěží a kombinace pečiva a ovocných moštů nebo šťáv se přímo ke spolupráci nabízí.

Eugenie Línková

IČO: 47674768 DIČ: CZ47674768
datová schránka: guzadjj

Agrární komora České republiky
Blanická 383/3
779 00 Olomouc

 sekretariat@akcr.cz
 Mapa jak k nám

Agrární komora České republiky
Počernická 272/96
108 00 Praha 10

 www.agrocr.cz
 www.akcr.cz


Ochrana osobních údajů

Agrární komora České republiky je zapsána v obchodním rejstříku vedeného u Krajského soudu v Ostravě, oddíl XIV, vložka 571.

Agrární komora České republiky podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Česko. Creative Commons License. Tiskové a elektronické šíření informací z webových stránek Agrární komory České republiky je možné pouze s uvedením zdroje. Copyright © 2005-6 Agrární komora České republiky Creative Commons License

Copyright © 2010-2018 - vyroba-www.cz