text
cz
eng

SPOLEK KRUŠNOHORSKÝCH VČELAŘŮ a jeho spolupráce s Agrární komorou Most

11.09.2017


Náš spolek a jeho spolupráce s Agrární komorou Most 

V českých zemích a vlastně i v celé Evropě začíná být včelaření problematický koníček. U nás navíc farmaření jenom se včelstvy téměř nemožné. Pokud někdo nezačal včas, je dnes založení kvalitní včelí farmy velký problém. Velkou část viny na tom nese nejsilnější včelařský spolek – Český svaz včelařů. To byl jeden z důvodů, proč jsme založili vlastní. Nechceme být masovou organizací, jak napovídá již název spolku – Spolek krušnohorských včelařů, sdružujeme členy a příznivce z této oblasti. Spoluprací s Agrární komorou chceme s její pomocí pracovat na zlepšení pravidel včelaření, která jsou v současné době na velmi špatné úrovni. Někteří naši členové jsou ještě členy asociace profesionálních včelařů, která sdružuje včelí farmáře. Je rovněž členem Okresní agrární komory Most. V současnosti ji zasáhla krize českého včelařství nejvíce.

IČO: 47674768 DIČ: CZ47674768
datová schránka: guzadjj

Agrární komora České republiky
Blanická 383/3
779 00 Olomouc

 sekretariat@akcr.cz
 Mapa jak k nám

Agrární komora České republiky
Počernická 272/96
108 00 Praha 10

 www.agrocr.cz
 www.akcr.cz


Ochrana osobních údajů

Agrární komora České republiky je zapsána v obchodním rejstříku vedeného u Krajského soudu v Ostravě, oddíl XIV, vložka 571.

Agrární komora České republiky podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Česko. Creative Commons License. Tiskové a elektronické šíření informací z webových stránek Agrární komory České republiky je možné pouze s uvedením zdroje. Copyright © 2005-6 Agrární komora České republiky Creative Commons License

Copyright © 2010-2018 - vyroba-www.cz