text
cz
eng

Žáci s výučním listem z oborů zemědělství a lesnictví

22.09.2017


Žáci oborů s výučním listem obdrželi také letos kufříky s nářadím. 

V rámci podpory technického vzdělávání mládeže, Plzeňský kraj také v letošním roce přistoupil k motivaci žáků technických oborů zakončených výučním listem, a to předáním kufříků s nářadím. Slavnostní předání sad nářadí se uskutečnilo ve středu 20. září v prostorách Střední průmyslové školy strojnické a Střední odborné školy profesora Švejcara, Plzeň. Kufříky studentům oborů strojních, elektrotechnických, stavebních a zemědělských lesnických předávali náměstkyně hejtmana pro oblast školství, mládeže a sportu Ivana Bartošová, vedoucí odboru Jaroslava Havlíčková a také Jaroslav Šobr, předseda Výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost zastupitelstva Plzeňského kraje. Kufříků bylo předáno celkem 84 žákům Středního odborného učiliště elektrotechnického, Plzeň a 39 kufříků žákům Odborné školy výroby a služeb.

IČO: 47674768 DIČ: CZ47674768
datová schránka: guzadjj

Agrární komora České republiky
Blanická 383/3
779 00 Olomouc

 sekretariat@akcr.cz
 Mapa jak k nám

Agrární komora České republiky
Počernická 272/96
108 00 Praha 10

 www.agrocr.cz
 www.akcr.cz


Ochrana osobních údajů

Agrární komora České republiky je zapsána v obchodním rejstříku vedeného u Krajského soudu v Ostravě, oddíl XIV, vložka 571.

Agrární komora České republiky podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Česko. Creative Commons License. Tiskové a elektronické šíření informací z webových stránek Agrární komory České republiky je možné pouze s uvedením zdroje. Copyright © 2005-6 Agrární komora České republiky Creative Commons License

Copyright © 2010-2018 - vyroba-www.cz