text
cz
eng

MLS Pardubického kraje letos trhal rekordy. Ocenění dostali výrobci v květnu

30. 07. 2018 | Pardubický


Už dvanáctým rokem Pardubický kraj vybíral to nejlepší, co produkují místní výrobci potravin. I letos se tak sešla pětičlenná porota, která hodnotila a ochutnávala, aby titul MLS Pardubického kraje získaly ty nejchutnější a nejkvalitnější potraviny.

„Těší mě, že se letos přihlásil největší počet výrobců v historii soutěže a jsou tam i tací, kteří se MLSu ještě neúčastnili. Celkem bylo hodnoceno 117 produktů od 35 výrobců. Komise ocenila celkem 55 výrobků, kteří mohou užívat logo MLS 2018. Letošní ročník přinesl novinky. „Letos byl vůbec poprvé v každé kategorii vyhlašován absolutní vítěz a bude také předána cena za objev roku určená pro nově přihlášené výrobce.“

Každým rokem roste počet hodnocených výrobků. Soutěžní prostředí podněcuje producenty k inovativním přístupům a snaze neustále zvyšovat kvalitu.

O potraviny regionálních výrobců veřejnost rozhodně nebude ochuzena. Hned po slavnostním vyhodnocení a předání značky, které se uskutečnilo 23. května na Zámku Pardubice, bude následovat řada ochutnávkových akcí. Všichni výrobci, kteří získali ocenění, se zúčastnili v červnu Prima Fresh Festivalu, v srpnu se účastní výstavy Koně v akci, která je zároveň spojená se spotřebitelskou soutěží, a v září Krajských dožínek.Jako každý rok bude také distribuován katalog oceněných potravin.

Ing. Vladimír Šabata, ředitel AGROVENKOVA,o.p.s.

Přehled vítězných výrobků

exportovat ›

Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!

google+

IČO: 47674768 DIČ: CZ47674768
datová schránka: guzadjj

Agrární komora České republiky
Blanická 383/3
779 00 Olomouc

 sekretariat@akcr.cz
 Mapa jak k nám

Agrární komora České republiky
Počernická 272/96
108 00 Praha 10

 www.agrocr.cz
 www.akcr.cz


Ochrana osobních údajů

Agrární komora České republiky je zapsána v obchodním rejstříku vedeného u Krajského soudu v Ostravě, oddíl XIV, vložka 571.

Agrární komora České republiky podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Česko. Creative Commons License. Tiskové a elektronické šíření informací z webových stránek Agrární komory České republiky je možné pouze s uvedením zdroje. Copyright © 2005-6 Agrární komora České republiky Creative Commons License

Copyright © 2010-2018 - vyroba-www.cz